Yeterli!

Akülü el aletlerimizin her birinde 100 yıllık benzersiz Festool geliştirme deneyimine sahibiz.

Daha kolay çalışma için bireysel yaklaşım.

Düşük ağırlık, mükemmel ergonomi ve en yüksek güçte denge gibi önemli nitelikler her zaman Festool akülü alet geliştiricilerinin odak noktasıdır. Sonuçta, dar alanlarda çalışmanız veya başınızın üzerine bir şey takmanız gerektiğinde bile: Mümkün olduğunca rahat, hızlı ve kolay bir şekilde çalışmanızı istiyoruz.

Kullanım yeri? Önemli değil! Güç ve dayanıklılık? Garantili!

Kablolu bir makine gibi etkileyici bir güç ve artı: Güç, performans ve dayanıklılık açısından Festool akülü el aletleri, zorlu çalışma koşullarında bile hiçbir şekilde kablolu olanlardan daha düşük değildir. Onlarla her türlü göreve hazırsınız ve en önemli şeye, işinize konsantre olabilirsiniz.

Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış akülü aletler: klasik Festool kalitesi.

Festool akülü aletleri kırılmaz – öncelikle EC-TEC fırçasız motorlarımız sayesinde. En zorlu inşaat günlerinde bile aşınmanın ne olduğunu bilmiyorlar. Ve pilin arızalanması durumunda kapsamlı ücretsiz bir onarım hizmetimiz var. Hızlı, eksiksiz ve – yalnızca piller ve şarj cihazları için bizde: İlk üç yıl tamamen ücretsizdir.

Festool Servisi

Ödün vermeyen hizmetler.

Siz ve makineniz için çok çeşitli pratik hizmetler. Mükemmel araçlarla birlikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Memnun kalmanız ve Festool’e tam güven duymanız için her şeyi yapıyoruz. Sonuçta siz mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz.

Profesyonel Hizmet

Onarılan Ürünlerinizi Takip Ediyoruz

Karmaşık onarımlar İçin Ekibimiz Yanınızda

Festool Destek Hattı:
0216 540 45 50

Onarım

Sadece onarımları değil, aynı zamanda gerekli servis, teşhis ve ayarlama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Servis departmanımızın deneyimli ustaları, her şeyi mümkün olan en iyi şekilde yapacak ve cihazınızı üç aylık bir garanti ile en yeni haline geri getirecektir.

Yedek Parçalar

Yedek parça mı arıyorsunuz?

Yedek parça kullanımına ilişkin önemli not

Festool aletlerinin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için sadece yetkili servisler tarafından tamir edilmelidir. Bu nedenle aletlerinizi doğrudan bir Festool Türkiye Servis Merkezi’ne tamir ettirmenizi tavsiye ederiz.

Bir elektrikli aletin onarımından sonra güvenlik kontrolünün yapılması gerekmektedir. Bu kontrol kalifiye bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, nitelikli onarımlar için genellikle özel aletler gerekir. Yetkisiz cihaz onarımlarını denedikten sonra tüm garanti taleplerinin reddedileceğini lütfen unutmayın.
Bu nedenle, aletleri kendiniz tamir etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Yedek parça siparişleriniz için BİZE ULAŞIN.

Doğru yedek parçayı bulmak için aletinizin tipini ve numarasını tam olarak bilmelisiniz. Bunlar, makine üzerindeki tip levhasında ve garanti belgesinde belirtilmiştir.

 

TALEP

info@altinelservis.com / 0216 540 45 50