Rupes

Araçlardan çok daha fazlası.

Ergonomik bir pakette güçlü kusur giderme, çok yönlülük ve tutarlı performans sunar.

Döner ve serbest dönen yörünge polisaj makineleri arasındaki boşluğu kapatmak için BIGFOOT takım ailesine katılan Mille, dişli tahrikli bir çözüm isteyen operatörler için bir güç, ergonomi ve yetenek dengesi sağlar .

RUPES vakum sistemleriyle kullanım için hem merkezi vakumda hem de vakumsuz işlemler için vakum portu olmadan mevcuttur.

Son derece dayanıklı yapısı ve çalışma yüzeyinin tıkanmasını en aza indiren ergonomik, kompakt tasarımı ile RA75, çarpışma onarımı, tamir ve endüstriyel ortamlarda ultra ince cilalama ve kenar işleme operasyonları için mükemmel bir araçtır.

Noktasal onarım çalışmaları için ideal

Küçük düz ve kavisli yüzeylerde hızlı çalışma için tasarlanmış son derece hafif ve çok hassas

İnovasyon Ve Teknoloji Tasarımı

Ödün vermeyen hizmetler.

Siz ve makineniz için çok çeşitli pratik hizmetler. Mükemmel araçlarla birlikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Memnun kalmanız ve Rupes’a tam güven duymanız için her şeyi yapıyoruz. Sonuçta siz mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz.

Profesyonel Hizmet

Onarılan Ürünlerinizi Takip Ediyoruz

Karmaşık onarımlar İçin Ekibimiz Yanınızda

Rupes Destek Hattı: 0216 540 45 50

Onarım

Sadece onarımları değil, aynı zamanda gerekli servis, teşhis ve ayarlama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Servis departmanımızın deneyimli ustaları, her şeyi mümkün olan en iyi şekilde yapacak ve cihazınızı üç aylık bir garanti ile en yeni haline geri getirecektir.

Yedek Parçalar

Yedek parça mı arıyorsunuz?

Yedek parça kullanımına ilişkin önemli not

Rupes kalitesini ve güvenliğini sağlamak için sadece yetkili servisler tarafından tamir edilmelidir. Bu nedenle aletlerinizi doğrudan bir Rupes Türkiye Servis Merkezi’ne tamir ettirmenizi tavsiye ederiz.

Bir elektrikli aletin onarımından sonra güvenlik kontrolünün yapılması gerekmektedir. Bu kontrol kalifiye bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır. Ayrıca, nitelikli onarımlar için genellikle özel aletler gerekir. Yetkisiz cihaz onarımlarını denedikten sonra tüm garanti taleplerinin reddedileceğini lütfen unutmayın.
Bu nedenle, aletleri kendiniz tamir etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Yedek parça siparişleriniz için BİZE ULAŞIN.

Doğru yedek parçayı bulmak için aletinizin tipini ve numarasını tam olarak bilmelisiniz. Bunlar, makine üzerindeki tip levhasında ve garanti belgesinde belirtilmiştir.

 

TALEP

info@altinelservis.com / 0216 540 45 50

Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?