Elektrikli aletler

TRUMPF elektrikli ve şarjlı aletler, çeşitli alanlardaki yaygın çalışmalar için özel olarak geliştirilmiştir. Kesme, birleştirme ve kenarlara form verme işlerinde kullanılan ve İsviçre’de üretilen kaliteli ürünlerimiz, inşaatlardaki veya atölyelerdeki günlük işleri kolaylaştırarak şirketinizin rekabet gücünü artırır.

Gelecek nesiller için teknoloji dünyasının kapılarını açıyoruz.

Birleştirme, kesme, form verme: Teknolojilerimiz günümüzde ve gelecekte henüz düşünülmemiş olanı ortaya çıkarma, yaratıcılık ve üretim konusunda insanlara ilham veriyor. azer, takım tezgahları, EUV veya elektronik alanında TRUMPF evreninin sunduğu sınırsız olanaklar ve gelecek nesiller için bugün hayal bile edilemeyen teknolojik dünyalar yaratan enerji bir arada.

Altınel Servis ile TRUMPF Trutool Elektrikli El Aletleri

TRUMPF Trutool Türkiye servis partneriyiz, bu aynı zamanda müşterilerimizin mutlak memnuniyetini garanti ettiğimiz anlamına gelir. Bu nedenle mükemmel hizmet her zaman yaptığımız işin bir parçasıdır.

Profesyonel Hizmet

Onarılan Ürünlerinizi Takip Ediyoruz

Karmaşık onarımlar İçin Ekibimiz Yanınızda

Trumpf Destek Hattı: 0216 540 45 50

Danışma / test / ürün tanıtımı

Özel araçlar kendi kendini açıklayıcı değildir. Bu nedenle size kapsamlı tavsiyeler sunuyoruz ve size tüm fonksiyonları göstermekten memnuniyet duyarız. Bu şekilde TRUMPF aletlerinin tüm potansiyelini öğrenebilirsiniz. Bu amaçla çalışanlarımız düzenli olarak üretici eğitim kurslarına katılmaktadır.

Aksesuarlar ve yedek parçalar

En iyi aletlerle bile, aşınan parçaların bir noktada değiştirilmesi gerekir. TRUMPF ortağı olarak size ürününüz için doğru yedek parçaları ve geniş bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz.

Tamirat

Esnek, güvenilir ve kapsamlı – onarım servisimiz, TRUMPF aletinizi mümkün olan en kısa sürede tekrar kullanabilmeniz için her şeyi yapar.

Size bir teklifte bulunmaktan mutluluk duyarız!

info@altinelservis.com / 0216 540 45 50

Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?